zpět

Road Lazer Line Striper

  ROADLAZER LINELAZER II  
     
    řídící panel
 

Technologie Road Lazeru

 

 

1. Čerpadlo Viscount 1

2. Stříkací pistole na barvu


3. Rameno stříkací pistole


4. Stříkací pistole, skleněné balotiny


5. Tank na balotinu


6. Hlavní samostavné kolo


7. Příslušenství k měření spotřeby barev - totalizer


8. Jednoduché ovládání


9. Dvojité závěsné držáky


10. Sifonová trubice


11. Mechanický navaděč

Road Lazer 350
  1.Čerpadlo Viscount1
Toto čerpadlos úpravou Severe-Duty, zhotovené z nerezové oceli zaručuje 100% chemickou kompaktibilitu se všemi barvami pro dopravní značení včetně nových vysoce kvalitních barev na vodní bázi. Zajišťuje kompletní výkon systému bez starosti o separaci barvy, filtraci a rozvod barvy.Firmou Graco vyzkoušená hydraulická pístová čerpadla mají dlouhou životnost a nejnižší nákladdy na údržbu. 
Cerpadlo Viscount 1
2. Stříkací pistole na barvu
Smáčené části z nerezové oceli zaručují kompletní chemickou kompatibilitu. Přesahujíc sedlo kuličky z Tungsten Carbide zajišťuje výbornou odolnost proti oděru s tužšími barvami. Dále široké komory a otvory umožňují vyšší hodnoty proudění. Stříkací pistole na barvu a skleněné částice mají stejné vzduchové ventily a pouzdra, takže je méně inventáře.
Strikaci pistole na barvu
3.Rameno stříkací pistole
Unikátní konstrukce dopředu vysunutého ramene pistolí, blíže k řídícímu místu vozidla, umožňuje mnohem rovnější linky a přesnější zatáčky.Jeho přestavení od nástřiku středové linky k nástřiku okrajové vodící linky je okamžité, bez potřeby jakéhokoli nástroje.

Rameno strikaci pistole
4. Stříkací pistole skleněné balotiny
Průmyslová, vysoce spolehlivá pistole nabízí o 50% lepší ovláddání zap/vyp a 0-20 kg za minutu výtokové kapacity.Odolná jehla inovované konstrukce udržuje laminární proud pistolí, eliminuje chvění, které se často vyskytuje u konkurenčních pistolí.

Strikaci pistole sklenene balotiny
5. Tank na balotinu
S kapacitou 150 kg je tlakový tank na balotinu, vhodný ke snadnému dávkování až 0,7 kg balotiny na litr barvy. Tank má velký 35 cm otvor pro rychlé opětovné naplnění.


Tank na balotinu
6. Hlavní samostavné kolo
Toto pevné kolo podpírá většinu hmotnosti systému; umožňuje RoadLazeru, aby byl použit s menšími vozidly, což nebylo dříve možné. Patentovaná variabilníodolná konstrukce ložiska s ochranou pro velkou zátěž a nárazům pro rovné značení i k eliminování kolísání rychlosti. Je ohodnocena jako bezpečná při vysoké rychlosti.
Hlavni samostavne kolo
7.Příslušenství k měření spotřeby barev-totalizer
Když připojíte k ovladači Graco totalizér(volitelný) , zjistí obsluha celkový denní výkon, spotřebu použité barvy;je to zlepšení v hospodaření barev. Ovladač také spočítá spotřebu barev na délku jednotlivých aplikovaných linek a poskytne precizní obraz o výsledné ceně nastříkaných linek. V okamžiku máte přehled o aplikovaném naneseném filmu a jak efektivní je Vaše práce.
Totalizer
8. Jednoduché ovládání
Regulační prvky a kohouty ovládají RoadLazer rychle a profesionálně. Jednoduchý otočný regulátor hydromotoruseřizuje tlak hydraulických čerpadel. Vzduchový kompresor napájí pneumatické ventily a tlačí proud balotiny k balotinovacím pistolím.

Jednoduche ovladani
9. Dvojité závěsné držáky
Jednoduše upravuje standardní závěs vozíku k namontování RoadLazeru. Konstrukce dvojitého držáku umožňuje RoadLazeru být pevnou částí linkovacího vozidla, lépe než jednoduchý kloubový závěs.RoadLazer jede s vozidlem , ne za ním, produkuje rovnější linky a hladké přechody do zatáček...

Dvojite zavesne drzaky
10. Sifonová trubice
Umožňuje čerpání barev s originálních 200 l sudů. Práce je tak lehčí, nároky na čištění jsou minimální.Sifonova trubice
11. Mechanický navaděč
Univerzální konstrukce může být použita na všech vozidlech bez ohledu na konstrukci nárazníku. Nepřesahující konstrukce drží naváděcí zařízení na Vaší straně dopravního pruhu a nezasahuje do středového pruhu nebo do křižovatky.

Mechanicky navadec