OilGrease_1
Oleje a vazelíny


GRACO vyvinulo širokou škálu pro dávkování, měření a plnění motorových a převodových olejů, vazelín, hydraulických a nemrznoucích kapalin, speciálních maziv.Celosvětový trh, který GRACO obsluhuje zahrnuje stanice rychlé výměny oleje, autoservisy, servisní stanice náklaďáků, důlní mechanizmy a stroje pro povrchovou těžbu a oblast průmyslového mazání.

OBLASTI VYUŽÍVÁNÍ
zpet
Servis automobilů
výměna technických náplní
OilGrease_2


Ve Vašem fungujícím servisní stanici je výměna a doplnění olejů, vazelin, nemrznoucích změsí, hydraulických a převodových kapalin jenom částí celého spektra práce kterou provádíte. GRACO dávkovací zařízení na oleje a maziva a kapaliny vám však tuto část prací ulehčit a zafektivnit.
nahoru
Údržba kamiónů a náklaďáků,
celého vozového parku
OilGrease_3


Je nám jasné, že kamiony a náklaďáky které provozujete jsou nohy Vašeho obchodího podnikáni. Nemůžete se bez nich pohnout. Prodlužte životnost a výkonnost vozového parku používáním dávkovacích a měřících systémů GRACO při výměně olejů, vazelín, nemrznoucích směsí a technických náplní.
nahoru
Důlní stroje
a hydraulické systémy
OilGrease_4


GRACO pneumatické a hydraulické dopravní pumpy pro dávkování olejů a vazelín, zabezpečují spolehlivě servis pro většinu důlní techniky. Pumpy přímo zabudované v konstrukci důlních strojů, zařízení pro mazání mobilní techniky a další pumpy používané v prostorech dolů k mazání, Vám pomohou udržet důlní techniku a příslušenství perfektně promazané a v chodu na jejich maximální výkon.

nahoru
OilGrease_5
Průmyslové mazání


Řada mazacích pump PRESIDENT je světovým standardem díky vysokému výkonu a dlouhé živitnosti v náročných podmínkách průmyslového mazání. Tyto silné pumpy jsou k dispozici v různých obměnách za účelem dosažení přesných výkonových parametrů podle potřeb. Dodávají až 14 l/min vazelíny, anebo 125 l/min oleje za vysokého tlaku. Řadu PRESIDENT je doplněna měřícími a dávkovacími ventily a pistolemi, bubnovými zasobní ky hadice, řídícími a kontrolními jednotkami.
nahoru