TECHNOLOGIE HEAVY DUTY VYSOKOTLAKÉHO NÁSTŘIKU
"SOUPRAVY URČENY PRO NEJTĚŽŠÍ NASAZENÍ"
ULTRA MAX 1595
Řada vysokotlakých stříkacích strojů pro nástřik technologii airless s elektrickým pohonem. Špičková elektronická regulace stříkané barvyaž do tlaku 227 barů.
technicke_listy_pdf
sil_11
MARK V a GMAX™ 5900HD
Vysokotlaké stříkací stroje pro nástřik technologii airless s elektrickým a benzínovým pohonem. Ve světě nemají konkurenci. GRACO považuje MARK V za vlajkovou loď v řadě elektricky poháněných strojů. Výborná elektronická regulace stability výstupního tlaku stříkané barvy až do 227 barů. Speciální povrchová úprava pístů je předurčuje pro aplikaci strukturovaných a vysoko abrazivních hmot.
technicke_listy_pdf
sil_22
GMAX™ 7900 až 10000
Novinka v skupině benzínem poháněných vysokotlakých stříkacích stroju pro nástřik technologii airless. Ve světě nemají ekvivalent. Výborná elektronická regulace stability výstupního tlaku stříkané barvy až do 227 barů. Využití všude tam kde je potřeba přísun velkého množství stříkané hmoty až do 9,5 litru/minutu.
technicke_listy_pdf
sil_333
XTREME BULLDOG 33:1 až 41:1
Inovované stříkací zařízení na vzduchový pohon s EXTRÉMNÍ životností ,pro nástřik technologii airless a airless s podporou vzduchu. Na celém světě je řada BULLDOG komerčně nejvíc prodávaná.
technicke_listy_pdf
sil_44
XTREME KING™ 45:1-56:1-68:1-80:1
Král nezi pumpami GRACO. Inovované stříkací stroje na vzduchový pohon s EXTRÉMNÍ životností ,pro nástřik technologii airless.
technicke_listy_pdf
sil_55
zpet